SEDNA

SEDNA

2013-12-13 Kategorie: Fotele biurowe

Model Sedna łączy w sobie cechy sztuki użytkowej z estetyką oraz dbałością wykonania. Kolekcja Sedna wykonana jest w staranny oraz kunsztowny sposób, z myślą o różnych preferencjach klientów. To bardzo funkcjonalny model fotela, o zdecydowanym charakterze. Do kupienia jest wiele modeli tego fotela, zróżnicowanych pod względem rozmiarów a także kolorystyki. Do wykonania tego fotela stosuje się tylko dobrej jakości materiały, w tym takie jak polerowane aluminium, skórę, poliuretan softtouch. Kompilacja tych materiałów sprawia, że fotel Sedna jest bardzo wygodny w użyciu. Klasyczny design, komfortowe wykończenie oraz różnorodne siedziska – wszystko to sprawia, że jest to jeden z bardziej reprezentatywnych modeli foteli. Polecamy!

VECTOR

VECTOR

2013-12-13 Kategorie: Fotele biurowe

Tylko i nas kupisz dobrej jakości meble w ilościach hurtowych oraz tych detalicznych. Producent mebli w staranny sposób dba o to, aby można było wybrać coś dla siebie z bardzo bogatej oferty produktowej. Proces produkcji jest sprawdzany na każdym etapie. Vector to jeden z bardziej popularnych modeli, ponieważ ma on ergonomiczny kształt, a poza tym posiada wmontowane aluminiowe detale. Stylistyka fotela może być trochę surowa, ale surowość linii przełamana jest wąską oraz nieagresywną linią fotela. Design fotela sprawia wrażenia prostoty, połączonej w wygodą. Taki styl jest obecnie jednym z bardziej popularnych. Idealnie nadaje się do tego, aby umieszczony był w biurach, gabinetach a także małych salkach konferencyjnych. Model ten wykonany został w precyzyjny sposób. Posiada obowiązkowo mechanizmy regulacyjne, co ułatwia dopasowanie wysokości fotela do krzywizn sylwetki. Funkcjonalny oraz estetyczny model fotela posiada wszystkie cechy fotela klasy biznes. Ze względu na jakość wykonania nadaje się do tego, aby użytkować go w salach konferencyjnych. Do kompletu można kupić krzesła. Do wyboru są fotele na nogach i płozach oraz na konstrukcji obrotowej wraz z wmontowanym mechanizmem pamięci obrotu.

LINUS

LINUS

2013-12-13 Kategorie: Fotele biurowe

LINUS to nowy, bardzo innowacyjny model fotela. Oferta sprzedażowa mebli jest stale zwiększana o kolejne, nowsze modele. Dzięki temu wnętrza można zaaranżować na wiele sposób. Innowacyjne systemy produkcji umożliwiają kupno mebli o dobrej jakości. Model Linus ma nietypowy, bardzo oryginalny wygląd. Linia fotela jest nowatorska oraz bardzo futurystyczna. Swoim kształtem przypomina linię sylwetki. Do wykończenia zastosowano dobrej jakości elementy, zróżnicowane pod względem zastosowanych materiałów. Poszczególne części fotela, takie jak: wykończenie, konstrukcja a także dobór elementów zdobniczych jest staranny. W sprzedaży jest bardzo wiele modeli, fasonów, rozmiarów oraz kolorów. Gama kolorystyczna materiału obiciowego wykonanego z miękkiego PU jest bardzo różna. Fotel LINUS jest ergonomiczny, oraz bardzo wygodny. Nietuzinkowy design sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na kupno tego modelu.

Copyright © Meble biurowe Warszawa, Poznań, Wrocław 2023