Lada Libra

Lada Libra

2014-05-28 Kategorie: Meble gabinetowe

Ta lada to doskonały wybór, który jest świetnym połączeniem wytwornego stylu oraz gracji. Połączenie tych dwóch składników sprawia, że nasza lada idealnie wpasuje się zarówno w tradycyjne pomieszczenia oraz te bardziej nowoczesne. Lada posiada zainstalowane oświetlenie, co wpływa korzystnie na walory estetyczne, które są jeszcze bardziej uwypuklone. Lada LIBRA to funkcjonalność oraz estetyka. Dobra kompozycja, która spełni nasze oczekiwania.

IMPULS

IMPULS

2013-08-21 Kategorie: Meble gabinetowe

IMPULS to system mebli idealnie pasuje do dynamicznego charakteru współczesnych biur. Minimalizm i prostota oraz elegancka forma mebli zaznaczona jest bardzo wysoką jakością użytych materiałów. Możliwość dowolnej konfiguracji w komponowaniu zestawu pozwala na wykorzystanie w pełni inwencji twórczej klienta. Kolorystyka zestawu IMPULS to kontrast czerni i bieli. Wyraziste i neutralne barwy oraz odcienie dębu i kasztanu w blatach zrównoważone przez kontrastujące kolory stelaża. Design szaf, oraz wybór dla nich odpowiednich kolorów, a także ograniczenie ilości mebli w biurze, pozwalają na uporządkowanie przestrzeni w pomieszczeniu i wpływają niezwykle korzystnie na wygląd każdego pomieszczenia.

GRAND

GRAND

2013-08-21 Kategorie: Meble gabinetowe

Meble GRAND to ponadczasowa stylistyka oraz unikalny charakter. Idealnie się on nadaje się do gabinetów managerów ceniących prostotę i klasykę. Najwyższa jakość wykonania połączona z ciekawą formą dadzą wielu pomieszczeniom prestiżu i elegancji, oraz wpłyną pozytywnie na postrzeganie samego właściciela podkreślając jego wysoki status i profesjonalizm.

EDO

EDO

2013-08-21 Kategorie: Meble gabinetowe

Funkcjonalne eleganckie zarazem meble charakteryzujące się prostą formą i nowoczesną stylistyką. Zestaw EDO cechuje wykorzystanie czarnego szkła, wstawek z polerowanych płyt MDF, grubych blatów oraz cokołów nadających całemu zestawowi wyrazistości. Zestawy mebli EDO można nabyć wyłącznie w okleinie naturalnej.

CRYSTAL

CRYSTAL

2013-08-21 Kategorie: Meble gabinetowe

Prostota, elegancja i ascetyczny wygląd w jednym. Czysta forma i nienaganne proporcje. Perfekcja w każdym calu. Tak w skrócie można opisać Meble CRYSTAL. Przepełnione stylem i klasą, ozdobione jedynie chromowaną nakładką w górnej części nogi – meble z serii CRYSTAL. Wykonane z najlepszych materiałów przez najlepszych specjalistów są połączeniem wyrafinowanej kolorystyki z nowoczesną formą. Idealnie trafiającą w obecnie panujące trendy, a sposób ich wykonania jeszcze przez wiele lat będzie cieszyć oczy wszystkich uzytkowników

BRAVO

BRAVO

2013-08-21 Kategorie: Meble gabinetowe

Niezwykle błyskotliwy i olśniewający design osiągnięty został za pomocą powierzchni charakteryzujących się wysokim połyskiem oraz zastosowaniem awangardowych uchwytów. Czyni to ze stelaża biurka BRAVO niezwykle ciekawy mebel dla amatorów odważnych rozwiązań. Atrakcyjny a zarazem pomysłowy zestaw kolorów w połączeniu z futurystycznym wyglądem idealnie wpisuje się w obecnie panujące trendy.

AUTTICA

AUTTICA

2013-08-21 Kategorie: Meble gabinetowe

To co wyróżnia fotel, to nowatorski design oraz przyciągające wzrok efektowne połączenia kolorystyczne to główne zalety gabinetu AUTTICA. Model kierowany do klientów przywiązujących wagę do atrakcyjnego wyglądu, połączonego z komfortem użytkowania i prestiżem.

Meble gabinetowe

2013-07-04 Kategorie: Meble gabinetowe

Meble gabinetowe charakteryzują się tym, że są one nieco bardziej eleganckie od tych, które znajdują się na normalnych stanowiskach biurowych. Dlaczego tak się dzieje? W gabinetach pracują z reguły najważniejsze osoby w przedsiębiorstwie. Gabinet jest swego rodzaju symbolem hierarchii, która panuje w pracy. Oznacza to więc, że bardzo ważne jest to by gabinet prezesa czy właściciela był urządzony z klasą. By tam było ważne jest odpowiednie umeblowanie. Meble gabinetowe to przede wszystkim biurko oraz fotel. Te dwa elementy muszą do siebie pasować w każdym calu by praca na nich była przyjemna. Meble muszą odpowiadać charakterowi osoby, która ma pracować w gabinecie. Jak wiadomo najważniejsze osoby w firmie bardzo często wiele godzin w tygodniu spędzają w tym pomieszczeniu. Dobre czucie się w nim jest więc ważne z punktu widzenia psychologicznego. Meble gabinetowe to najczęściej meble w stylu klasycznym. One najlepiej się sprawdzają, ponieważ są uniwersalne i zawsze nadają pomieszczeniu poczucia powagi, które jest kojarzone z odpowiedzialnym stanowiskiem.

Copyright © Meble biurowe Warszawa, Poznań, Wrocław 2023